HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

Şirketimiz 1999 yılında Mehmet Köprek tarafından Düziçi Oto Kurtarma olarak kurulmuştur.

O günden bu günlere gelene kadar sizlere hep en iyi ve en yeni hizmetleri getirmeyi kendimizi ilke edindik.Düziçi Oto Kurtarma olarak Osmaniye – Düziçi –Bahçe – Nurdağı bölgesinde 7 / 24 oto kurtarma ve yol yardım hizmeti vermekteyiz. Bizim için önemli olan size verdiğimiz hizmetten duyduğunuz memnuniyettir…


Misyonumuz

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerde , müşteri memnuniyetini esas alarak güvenli ,istikrarlı ve yenilikçi bir hizmet vermektir.Müşteriyle Şeffaf bir iletişim kurmak ve müşteriye doğru bilgi akışını sağlamak,Çalışanların sürekli gelişimini sağlamak ve motivasyonunu arttırmaktır. Aldatmadan ve Aldanmadan,kazanmak ve kazandırmaktır.


Vizyonumuz

Hizmetlerimizi eğitimli ve tecrübeli kadrolar ile gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak. Sektör payını artırarak karlı bir firma olmak. Göstermiş olduğumuz faaliyetlerde teknolojinin son ürünlerini kullanmak.Yaptığımız işe karşı saygılı olmak. Mutluluğa adanmış gücümüz ve hizmetlerimizle fark yaratarak,sektörde ilk tercih edilen firma olmak.

GALERİ

» FOTO GALERİ

BİZE ULAŞIN

Tel & Fax : : 0 328 876 72 36
GSM : : 0 546 976 21 04 - 0 542 597 40 52
Adres : : Üzümlü Mah. Traktörcüler Sitesi B Blok No : 11 Osmaniye